SZKODY RZECZOWE

Do wypłaty dodatkowych pieniędzy kwalifikuje Cię uczestnictwo w wypadku, w którym Twój samochód został uszkodzony, a Ty nie jesteś sprawcą.

Dodatkowo ważne, aby Towarzystwo Ubezpieczeń wypłaciło pieniądze na podstawie kosztorysu, a sam wypadek zdarzył się w ciągu ostatnich 3 lat.

Prześlij mi swój kosztorys, a ja bezpłatnie zweryfikuję, czy należy Ci się dopłata.

KREDYTY FRANKOWE

Departament Frankowiczów kompleksowo zajmuje się sprawami klientów, poszkodowanymi przez nieuczciwą praktykę banków.

Kredy we frankach nie maleje? Pomimo kolejnych wpłat, kwota zadłużenia zdaje się stać w miejscu, a Ty coraz bardziej obawiasz się o swoje finanse?

Zrób pierwszy krok w kierunku ograniczenia swojego zadłużenia

SZKODY OSOBOWE

Osoby poszkodowane w wypadkach, w których doznały obrażeń ciała mogą z moją pomocą uzyskać godne odszkodowanie. Podobnie sprawa wygląda w przypadku osób, które straciły bliskich w wypadku. Pod pojęciem „wypadek” kryje się m.in.:

*wypadek przy pracy
*wypadek komunikacyjny
*wypadek w gospodarstwie rolnym
*wypadek w wyniku błędów medycznych
*inny wypadek

BEZPŁATNA ANALIZA

Masz wątpliwości czy Twoja sytuacja kwalifikuje się do pomocy?

Nasze działania nakierowane są na Twoje potrzeby. Bezpłatnie przeanalizujemy sytuację, w której się znalazłeś, i sprawdzimy, na jakie świadczenia możesz liczyć Ty i Twoi bliscy. Nie rezygnuj z przysługujących Ci praw. Pomóż sobie i swojej rodzinie wrócić do życia, w którym z powrotem poczujecie się komfortowo.

Darmowa analiza i wsparcie w każdej sprawie.

 

Kamil Węgrzyn
Specjalista ds. odszkodowań

POZNAJ CAŁĄ OFERTĘ

Odkryj całą paletę usług
Departamentu Odszkodowań

icon
Wypadki komunikacyjne

Brałeś udział w kolizji bub wypadku? Pomożemy Ci w dochodzeniu swoich praw z tytułu odszkodowań OC nawet do 20 lat wstecz.

icon
Wypadki w rolictwie

Pomagamy dochodzić swoich praw ofiarom wypadków na roli z tytułu polisy OC właściciela gospodarstwa.

icon
Błędy medyczne

Błędy medyczne zdarzają się częściej niż ktokolwiek przypuszcza. Jeśli jesteś ofiarą takiej pomyłki skontaktuj się z nami, by odzyskać należne Ci pieniądze.

icon
Wypadek przy pracy

Doznałeś wypadku w pracy i nie otrzymałeś godnego odszkodowania z tytułu ubezpieczenia? Wywalczymy je razem dla Ciebie

icon
Opóźnione loty

Jeśli Twój lot został opóźniony o co najmniej 3 godziny, możesz starać się o odszkodowanie, które może wynosić nawet do 600 Euro. Skontaktuj się z nami i odbierz należne Ci pieniądze!

icon
Wypadek śmiertelny

Utrata bliskiej osoby to zawsze poważny cios. Pomożemy Ci zapewnić godne życie tobie i Twojej rodzinie poprzez uzyskanie odszkodowania, z tytułu ubezpieczenia OC.

icon
Dopłaty do szkód z OC / AC

Jeżeli w ciągu ostatnich 3 lat miałeś wypadek, w którym uszkodzone zostało Twoje auto uzyskamy dla Ciebie dopłatę do wypłaconego odszkodowania

icon
Kredyty frankowe

Borykasz się z kredytem frankowym? Twoje kłopoty finansowe mogą się skończyć, gdy dzięki naszej pomocy złożysz reklamację bankową i przewalutujesz swój kredyt na złotówki.

Ponad 7 lat
doświadczenia

Co przesądza o sukcesie prowadzonych przez nas spraw? Nasi ludzie – ich wiedza i doświadczenie oraz wyróżniki, z których jesteśmy dumni:

Sumienność – dogłębna analiza każdej sprawy, aby uzyskać maksymalne korzyści dla Ciebie

Odporność – zespół prawników, których problemy nie zniechęcają, lecz motywują do działania

Kompetentność – ciągłe doszkalanie się i poszerzanie wiedzy to standard w naszym zespole

0
lat doświadczenia
0
zaufanych klientów
0
doświadczonych specjalistów

Stała współpraca

Pracujesz na etacie i chcesz dorobić?
Prowadzisz firmę i chcesz rozszerzyć zakres swojej działalności?
A może poszukujesz ambitnej i dobrze płatnej pracy?

W zależności od swojego zaangażowania możesz zarobić od kilkuset do kilku tysięcy złotych miesięcznie.

Zapraszam do kontaktu w celu przedstawienia szczegółów!

USŁUGI PRAWNE

Niezależnie od lokalizacji
możesz skorzystać z naszego wsparcia

Jesteśmy praktykami z udokumentowaną skutecznością. Codziennie dbamy o bezpieczeństwo swoje i naszych bliskich, a od 2011 roku pomagamy innym robić to samo.

Wspieramy osoby poszkodowane w wypadkach w uzyskaniu należnych świadczeń. Zdolność łączenia profesjonalizmu z empatią i zrozumieniem sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc nawet w najdelikatniejszych sytuacjach.  Potrzeby człowieka i jego emocje to wartości, którymi kierujemy się w Departamencie Odszkodowań każdego dnia.

REKOMENDACJE

Co mówią inni?

Profesjonalizm który widać na każdym kroku. Kontakt na każdym etapie sprawy, umowa przejrzysta i wszystko dobrze opisane. Odszkodowanie otrzymałem na swoje konto. Bardzo polecam! Takie firmy są potrzebne w Polsce !

member
Kamil Marczyński

Polecam Departament Odszkodowań. Firma pomogła mi kompleksowo w uzyskaniu odszkodowania. Wiele firm obiecywało, a Departament Odszkodowań stanął na wysokości zadania. Jestem bardzo zadowolona. Obsługa na najwyższym poziomie

member
Iwona L.

Polecam Departament, bardzo pomógł mi w wywalczeniu odszkodowania. Po mimo, że PZU zaproponowało śmieszną kwotę w stosunku do szkody, prowadzący mnie prawnik wywalczył satysfakcjonującą kwotę w całkiem szybkim terminie

member
Paweł T.

BAZA WIEDZY

BLOG EKSPERCKI

Do kiedy mogę starać się o odszkodowanie?

Według analizy rynku oraz ankiet przeprowadzonych wśród naszych klientów, okazuje się że blisko  95% osób nie ma świadomości, że może ubiegać się o odszkodowanie po wypadku nie ze swojej winy. Te dane szokują tym bardziej  że żyjemy w dobie wszechobecnej…

CZYTAJ DALEJ

Odmowa wypłaty odszkodowania?

Co w sytuacji kiedy ubezpieczyciel odmówi wypłaty odszkodowania ? Według obowiązujących zasad prawa cywilnego zakład ubezpieczeń ma obowiązek na wydanie decyzji w sprawie odszkodowania dla poszkodowanego w terminie 30 dni…

CZYTAJ DALEJ

Miałem wypadek i co dalej?

Wracając do domu z pracy, jadąc na zakupy czy w odwiedziny do znajomych nie ma reguły kiedy może zdarzyć się nam wypadek. Według statystyk Komendy Głównej Policji Wydział Ruchu Drogowego w roku 2017 jak i w latach poprzednich, największe nasilenie wypadków występowało w piątki w godzinach…

CZYTAJ DALEJ

Potrzebujesz więcej informacji?